.

Правила прийому

Правила прийняття дітей до закладу дошкільної освіти

Шановні батьки!
З 01.09.2022 року набір і зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється через електронну чергу в системі електронної реєстрації на порталі «Україна. ІСУО» (Інформаційна система управління освітою)   https://reg.isuo.org/preschools   на безоплатній основі, відповідно до Порядку електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради.
Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад дошкільної освіти, створити заявку та підтвердити її документами. Детальна інструкція по роботі батьків доступна на вказаному порталі «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» у розділі ПІДТРИМКА. https:// reg.isuo.org/support
Внесення відомостей про дітей здійснюється заявником (батьками та особами, які їх замінюють) самостійно впродовж календарного року. У разі відсутності доступу до мережі Інтернет за зверненням заявника, який не має можливості самостійно зареєструвати дитину на електронному ресурсі, дані про дитину вносяться реєстратором у закладі, який заповнює заявку за встановленою формою. Наявність в електронній базі даних інформації про дітей, які потребують здобуття дошкільної освіти в закладі, є обов’язковою умовою зарахування дитини до закладу.
Також ви можете скористатися електронною поштою або іншими засобами зв'язку для зарахування дитини до закладу освіти.
У разі вимушеної зміни місця здобуття освіти або проживання/перебування здобувача освіти, його зарахування до закладу освіти відбувається на підставі відповідної заяви, що подається у довільній формі та без обов'язкового надання будь-яких інших документів та їх копій.

Зразок заяви

Директору закладу дошкільної освіти

дошкільного навчального закладу

ясел-садка № 39 «Кульбабка »

ПІБ

ПІБ батька або матері

Мешкаю за адресою

місто, область, вулиця, № будинку, № квартири

Телефон______________________________________

Прошу зарахувати мою дитину________________________________________

прізвище, ім’я дитини

______________________ року народження до ____________________ групи

за сімейною формою виховання з елементами дистанційного навчання до дошкільного навчального закладу ясел-садка № 39 «Кульбабка» на 2023/2024 навчальний рік.

________________                   _________                         ___________________

дата                                                 підпис                                                      ПІБ